TV-programma's

De Primo TV gids voor blinden.
.
.
  • 06u00
  • 07u00
  • 08u00
  • 09u00
  • 10u00
  • 11u00
  • 12u00
  • 13u00
  • 14u00
  • 15u00
  • 16u00
  • 17u00
  • 18u00
  • 19u00
  • 20u00
  • 21u00
  • 22u00
  • 23u00
  • 00u00
  • 01u00
  • 02u00
  • 03u00
  • 04u00
  • 05u00
  • Play More Cinema
  • Play More Kicks
  • Play More Relax

Geen uitzending

6.00 - 9.00

Lentebeelden

9.00 - 10.00

Radio 2 op één

10.00 - 12.00

Lentebeelden

12.00 - 12.20

Dagelijkse kost

12.20 - 12.35

Blokken

12.35 - 13.00

Het Journaal

13.00 - 13.25

Het Weer

Iedereen beroemd

13.30 - 13.50

Thuis

13.50 - 14.20

Belfast Zoo

14.20 - 14.50

The Indian Doctor

14.50 - 15.30

Clips

15.30 - 15.40

Tigers about the House - What Happened Next

15.40 - 16.35

Meesterchef

16.35 - 17.35

Buren

17.35 - 18.00

Het Journaal

18.00 - 18.10

Het Weer

Dagelijkse kost

18.15 - 18.30

Blokken

18.30 - 19.00

Het Journaal

19.00 - 19.40

Iedereen beroemd

19.40 - 20.05

Het Weer

Thuis

20.10 - 20.35

De noodcentrale

20.35 - 21.20

Topservice

21.20 - 21.55

Van Gils & gasten

21.55 - 22.40

Het Journaal

22.40 - 23.00

How to Get Away with Murder

23.00 - 23.39

Keno

Het Weer

Dagelijkse kost

23.45 - 0.00
 

Iedereen beroemd

0.00 - 0.20

Het Journaal

0.20 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 9.00

Lentebeelden

9.00 - 12.30

Rolkrant

12.30 - 19.00

Made in Europe

19.00 - 19.45

Een Onvergetelijke Dag

19.45 - 20.00

Terzake

20.00 - 20.30

De Afspraak

20.30 - 21.15

De kleedkamer

21.15 - 22.10

Extra Time

22.10 - 23.10

IS in het Vizier

23.10 - 0.00
 

Een Onvergetelijke Dag

0.00 - 0.15

Canvaslus

0.15 - 5.59
 

Bumba

Musti

Kaatjes Kameraadjes

Dobus

6.15 - 6.25

Kleine Einsteins

6.25 - 6.50

De Wereld Rond Met Kaatje

6.50 - 7.00

Sammy & Co

7.00 - 7.10

Super 4

7.10 - 7.20

Mijn Ridder en Ik

7.20 - 7.35

Mega Mindy

7.35 - 8.00

Ketnet Musical - We Want More

8.00 - 8.10

Helden van de Race aan zee

8.10 - 8.25

Zig & Sharko

Hubert & Takako

8.30 - 8.40

Team Kwistenbiebel

8.40 - 8.50

De Week van Karrewiet

8.50 - 9.00

Bumba

Uki

Musti

Bing

9.15 - 9.25

Twirlywoos

9.25 - 9.35

Kaatje en Haar Vriendjes

9.35 - 9.45

Kleine Einsteins

9.45 - 10.10

Kaatjes Kameraadjes

Tip de Muis

Wissper

Rita en Dinges

10.25 - 10.35

Q Pootle 5

10.35 - 10.45

Daar is Dobus

Kwiskwat

10.50 - 11.10

Zoostraat 64

11.10 - 11.25

Mejuffertje Zazie

11.25 - 11.35

De Kleine Robbe

Shaun het schaap

11.40 - 11.50

W817

11.50 - 12.05

W817

12.05 - 12.20

4ever

12.20 - 12.35

Helden

12.35 - 13.00

Beugelbekkie

13.00 - 13.20

SheZow

13.20 - 13.30

Nina Patalo

De Smurfen

13.35 - 14.00

Hopla

Uki

Twirlywoos

14.10 - 14.20

Q Pootle 5

14.20 - 14.30

Kaatje en Haar Vriendjes

14.30 - 14.40

Kleine Einsteins

14.40 - 15.05

De Wereld Rond Met Kaatje

15.05 - 15.15

Tip de Muis

15.15 - 15.25

Wissper

15.25 - 15.35

Bob de Bouwer

15.35 - 15.45

Samson en Gert

15.45 - 16.10

Prinsessia

16.10 - 16.25

Rox

16.25 - 16.50

Mijn Ridder en Ik

16.50 - 17.05

Kratts in het Wild

17.05 - 17.25

Helden van de Race aan zee

17.25 - 17.45

Ketnet Musical - We Want More

17.45 - 17.55

De Regel van 3S

17.55 - 18.05

Karrewiet

18.05 - 18.15

De Regel van 3S

18.15 - 18.30

4ever

18.30 - 18.45

Helden van de Race aan zee

18.45 - 19.00

Karrewiet

19.00 - 19.07

De Regel van Mijn Naam

Zorro, de Kronieken

19.10 - 19.30

Robin Hood

19.30 - 19.45

Shaun het schaap

19.45 - 19.52

Molang

 
 

Geen uitzending

6.00 - 8.15

All Saints

8.15 - 9.00

Geen uitzending

9.00 - 12.05

Echte Verhalen: De Buurtpolitie

12.05 - 12.40

Sofie in de Keuken van

12.40 - 13.00

VTM Nieuws

13.00 - 13.35

Het Weer

Familie

13.40 - 14.15

Wittekerke

14.15 - 15.25

All Saints

15.25 - 16.20

Fresh off the Boat

16.20 - 16.45

Monk

16.45 - 17.45

VTM Nieuws

17.45 - 17.55

Het Weer

Sofie in de Keuken van

18.00 - 18.20

Echte Verhalen: De Buurtpolitie

18.20 - 19.00

VTM Nieuws

19.00 - 19.50

Het Weer

19.50 - 20.00

Familie

20.00 - 20.35

Blind Getrouwd

20.35 - 21.40

Tom Boonen: My Ride, My Fight, My Life

21.40 - 22.55

Chicago P.D

22.55 - 23.45

House, M.D

23.45 - 0.35
 

Q-Music

0.35 - 5.55
 

Teletubbies

6.00 - 6.10

Little People

6.10 - 6.20

Maya de Bij

6.20 - 6.35

Robocar Poli

6.35 - 6.45

Brandweerman Sam

6.45 - 6.55

Sally Bollywood

6.55 - 7.10

De Powerpuff Girls

7.10 - 7.20

Turbo FAST

7.20 - 7.45

De Avonturen van De Gelaarsde Kat

7.45 - 8.10

Talking Tom and Friends

8.10 - 8.20

Talking Tom and Friends

8.20 - 8.30

Lang Leve Koning Julien

8.30 - 8.55

De Avonturen van K3

8.55 - 9.05

K3 Kan Het!

9.05 - 9.30

Zeppe & Zikki

Heidi

9.35 - 9.55

Maya de Bij

9.55 - 10.05

Percy's Tiger Tales

10.05 - 10.15

Little People

10.15 - 10.30

Brandweerman Sam

10.30 - 10.40

Robocar Poli

10.40 - 10.50

Aya

Teletubbies

10.55 - 11.05

Percy's Tiger Tales

11.05 - 11.15

Little People

11.15 - 11.30

Maya de Bij

11.30 - 11.40

Robocar Poli

11.40 - 11.50

Lang Leve Koning Julien

11.50 - 12.15

De Avonturen van De Gelaarsde Kat

12.15 - 12.35

Turbo FAST

12.35 - 13.00

Jacob Dubbel

13.00 - 13.20

Jacob Dubbel

13.20 - 13.45

Pac-Man en de Spook Avonturen

13.45 - 14.05

Pac-Man en de Spook Avonturen

14.05 - 14.25

Pound Puppies

14.25 - 14.45

Pound Puppies

14.45 - 15.05

My Little Pony - Friendship is Magic

15.05 - 15.25

My Little Pony - Friendship is Magic

15.25 - 15.45

K3 Dansstudio

15.45 - 16.00

De Avonturen van K3

16.00 - 16.15

The Amazing Spiez!

16.15 - 16.35

Sally Bollywood

16.35 - 16.50

Littlest Pet Shop

16.50 - 17.10

Jill

17.10 - 17.30

Talking Tom and Friends

17.30 - 17.40

De Powerpuff Girls

17.40 - 17.55

Sally Bollywood

17.55 - 18.05

Odd Squad

18.05 - 18.20

Hallo K3

18.20 - 18.45

Talking Tom and Friends

18.45 - 19.00

De Avonturen van De Gelaarsde Kat

19.00 - 19.25

Turbo FAST

19.25 - 19.50

Pratende Poep

19.50 - 20.10

Looped

20.10 - 20.20

De Uil

20.20 - 20.30

Pak Ace

20.30 - 20.40

Mijn Ouders zijn Aliens

20.40 - 21.05

Pratende Poep

21.05 - 21.25

Looped

21.25 - 21.35

Mijn Ouders zijn Aliens

21.35 - 22.00

TV Krant VTMKZOOM

22.00 - 5.59
 
 

Geen uitzending

6.00 - 7.55

De Dagschotel

7.55 - 8.10

Top op het Bot

8.10 - 8.30

Hollyfood

8.30 - 8.45

Bakken

8.45 - 9.00

Komen Eten (UK)

9.00 - 9.50

Geen uitzending

9.50 - 10.45

NCIS

10.45 - 11.30

Geen uitzending

11.30 - 12.30

Friends

12.30 - 12.55

Friends

12.55 - 13.25

Geen uitzending

13.25 - 14.25

Komen Eten (UK)

14.25 - 15.20

Desserts

15.20 - 15.40

A la carte

15.40 - 15.55

De Gezonde Goesting

15.55 - 16.20

It's Aperotime Somewhere in the World

16.20 - 16.30

De Mol

16.30 - 17.55

Friends

17.55 - 18.25

Friends

18.25 - 18.50

Two and a Half Men

18.50 - 19.20

Two and a Half Men

19.20 - 19.45

Komen Eten

19.45 - 20.35

De Mol

20.35 - 21.55

Auwch_

21.55 - 22.30

Vermist

22.30 - 23.35

De Mol

23.35 - 0.45
 

NCIS

0.45 - 1.30

Komen Eten

1.30 - 2.10

Geen uitzending

2.10 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 8.35

The Doctors

8.35 - 9.15

Geen uitzending

9.15 - 10.15

Dr. Phil

10.15 - 11.00

Geen uitzending

11.00 - 11.35

Cold Case

11.35 - 12.25

Geen uitzending

12.25 - 12.55

Charmed

12.55 - 13.50

Geen uitzending

13.50 - 14.10

Grey's Anatomy

14.10 - 14.55

Geen uitzending

14.55 - 15.30

The Doctors

15.30 - 16.15

Dr. Phil

16.15 - 17.00

Charmed

17.00 - 18.00

Cold Case

18.00 - 18.55

Grey's Anatomy

18.55 - 19.45

Unforgettable

19.45 - 20.35

Conviction

20.35 - 21.30

Stalker

21.30 - 22.15

Law & Order: Special Victims Unit

22.15 - 23.10

Unforgettable

23.10 - 0.00
 

Geen uitzending

0.00 - 5.59
 

Nostalgie - De Goeie Morgen

6.00 - 9.00

Deceit

9.00 - 10.30

Geen uitzending

Married with Children

10.35 - 11.00

Married with Children

11.00 - 11.25

Married with Children

11.25 - 11.50

Married with Children

11.50 - 12.10

Elementary

12.10 - 13.00

Elementary

13.00 - 13.50

Party of Five

13.50 - 14.40

Party of Five

14.40 - 15.30

Dexter

15.30 - 16.20

CSI: Miami

16.20 - 17.10

Elementary

17.10 - 18.05

Elementary

18.05 - 18.55

Party of Five

18.55 - 19.45

Party of Five

19.45 - 20.35

Torque

20.35 - 22.05

Dexter

22.05 - 22.55

Supernatural

22.55 - 23.45

Last Resort

23.45 - 0.35
 

Elementary

0.35 - 1.20

Elementary

1.20 - 2.00

Party of Five

2.00 - 2.45

Party of Five

2.45 - 3.30

Married with Children

3.30 - 3.50

Married with Children

3.50 - 4.15

Married with Children

4.15 - 4.40

Hot in Hollywood

4.40 - 4.55

Geen uitzending

4.55 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 7.30

Community

7.30 - 7.50

Geen uitzending

7.50 - 13.00

The League

13.00 - 13.20

Geen uitzending

13.20 - 16.55

Married with Children

16.55 - 17.20

Community

17.20 - 17.40

How I Met Your Mother

17.40 - 18.10

According to Jim

18.10 - 18.35

That '70s Show

18.35 - 19.00

The Simpsons

19.00 - 19.25

New Girl

19.25 - 19.50

Modern Family

19.50 - 20.15

The Big Bang Theory

20.15 - 20.35

Bones

20.35 - 21.30

Contraband

21.30 - 23.25

Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D

23.25 - 0.15
 

Wilfred

0.15 - 0.40
 

Geen uitzending

6.00 - 7.55

The Tonight Show Starring Jimmy Fallon

7.55 - 8.40

Archer

8.40 - 9.00

Zorro

9.00 - 9.20

The A-Team

9.20 - 10.10

The Graham Norton Show

10.10 - 10.55

Hoff The Record

10.55 - 11.25

Tragger Hippy

11.25 - 11.50

Totally Insane Guinness World Records

11.50 - 12.15

Married with Children

12.15 - 12.40

The Office

12.40 - 13.00

The John Bishop Show Australia

13.00 - 13.55

The Tonight Show Starring Jimmy Fallon

13.55 - 14.40

Universal Soldier

14.40 - 16.20

Hoff The Record

16.20 - 16.55

The Office

16.55 - 17.15

Zorro

17.15 - 17.35

The A-Team

17.35 - 18.25

Caught on Camera

18.25 - 19.20

The Tonight Show Starring Jimmy Fallon

19.20 - 20.10

Married with Children

20.10 - 20.40

T4XI

20.40 - 22.15

Inbox

22.15 - 23.10

Caught on Camera

23.10 - 0.00
 

The Tonight Show Starring Jimmy Fallon

0.00 - 0.50

Geen uitzending

0.50 - 1.50

Archer

1.50 - 2.10

Geen uitzending

2.10 - 5.59
 

Love It or List It

5.50 - 6.10

House Rules

6.10 - 7.00

Achter Gesloten Deuren

7.00 - 7.45

Sturm der Liebe

7.45 - 8.40

The Dr. Oz Show

8.40 - 9.25

Double Your House For Half The Money

9.25 - 10.15

Four Weddings USA

10.15 - 11.00

MasterChef Australia

11.00 - 12.00

Een plek onder de zon - Ver weg of dichtbij

12.00 - 12.55

Keeping Up with the Kardashians

12.55 - 13.45

Run for Your Life

13.45 - 15.25

House Rules

15.25 - 16.20

MasterChef Australia

16.20 - 17.35

Sturm der Liebe

17.35 - 18.30

Achter Gesloten Deuren

18.30 - 19.25

Home and Away

19.25 - 19.50

Met Vier in Bed

19.50 - 20.40

Shall We Dance

20.40 - 22.40

De jurk

22.40 - 23.10

Met Vier in Bed

23.10 - 23.55

Keeping Up with the Kardashians

23.55 - 0.45
 

Four Weddings USA

0.45 - 1.40

Sturm der Liebe

1.40 - 2.30

Love It or List It

2.30 - 2.50

Bizarre Eters

2.50 - 3.35

Obese USA

3.35 - 4.20

Achter Gesloten Deuren

4.20 - 5.00

Four Weddings USA

5.00 - 5.45

House Rules

5.45 - 6.30
 

MTV Breakfast Club

6.00 - 7.00

Top 7 at 7

7.00 - 7.35

MTV Breakfast Club

7.35 - 8.55

MTV Video Love

8.55 - 9.20

Awkward

9.20 - 9.40

Awkward

9.40 - 10.05

The Hills

10.05 - 10.30

The Hills

10.30 - 10.50

Hollywood Heights

10.50 - 11.35

Made

11.35 - 12.20

True Life

12.20 - 13.05

Teen Mom

13.05 - 13.50

Teen Mom

13.50 - 14.35

My Super Sweet 16

14.35 - 14.55

My Super Sweet 16

14.55 - 15.20

Catfish: The TV Show

15.20 - 16.00

Catfish: The TV Show

16.00 - 16.45

Are You the One?

16.45 - 17.30

Teen Mom 2

17.30 - 18.15

Teen Mom 2

18.15 - 19.05

Catfish: The TV Show

19.05 - 19.55

Catfish: The TV Show

19.55 - 20.45

Catfish: The TV Show

20.45 - 21.30

Ridiculousness

21.30 - 22.00

Ridiculousness

22.00 - 22.30

Ridiculousness

22.30 - 22.55

Ridiculousness

22.55 - 23.20

Ridiculousness

23.20 - 23.45

Ridiculousness

23.45 - 0.05
 

Spring Break with Grandad

0.05 - 0.50

Spring Break with Grandad

0.50 - 1.35

Ridiculousness

1.35 - 2.00

Night Videos

2.00 - 5.59
 

Nog Even Soezen

6.00 - 7.00

Goeiemorgen Morgen

7.00 - 8.00

Zing Mee Met Je TV

8.00 - 11.00

Aperitief

11.00 - 12.00

Smakelijk

12.00 - 13.00

Zing Mee Met Je TV

13.00 - 15.00

Meyns Inziens

15.00 - 15.15

Zing Mee Met Je TV

15.15 - 17.00

Hartelijke 10

17.00 - 18.00

MENT Vandaag

18.00 - 19.00

Vita Bella

19.00 - 20.00

MENT OP ZONDAG

20.00 - 22.00

Hartelijke 10

22.00 - 23.00

MENT Vandaag

23.00 - 0.00
 

Je Kijkt Naar de Sterren

0.00 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 6.20

The Chicken

6.20 - 6.40

Long Walk Home

6.40 - 7.00

Saturday

7.00 - 7.30

Bob and The Trees

7.30 - 9.00

Welcome To Sweden

9.00 - 9.30

Portlandia

9.30 - 10.00

Nan fang lai xin

10.00 - 11.45

A Small Section of the World

11.45 - 12.50

Il Futuro

12.50 - 14.30

Ping Pong Summer

14.30 - 16.00

Welcome To Sweden

16.00 - 16.30

Portlandia

16.30 - 17.00

Louder Than Words

17.00 - 18.35

Peter Gabriel: Back to Front - Live in London

18.35 - 19.35

A Ballerina's Tale

19.35 - 21.00

When Roosters Crow

21.00 - 22.35

Né quelque part

22.35 - 0.00
 

Welcome To Sweden

0.00 - 0.30

Portlandia

0.30 - 1.00

Nan fang lai xin

1.00 - 2.45

A Ballerina's Tale

2.45 - 4.10

Louder Than Words

4.10 - 5.45

The Fits

5.45 - 5.59
 

Chef Gone Wild

6.00 - 6.45

Mega Builders

6.45 - 7.30

Edge of Alaska

7.30 - 8.15

Extreme Engineering

8.15 - 9.00

Naked and Afraid

9.00 - 9.45

Predators Up Close

9.45 - 10.30

Wheeler Dealers

10.30 - 11.15

Cold River Cash

11.15 - 12.00

The Dark Side of the Sun

12.00 - 12.50

Fukushima

12.50 - 13.40

How Do They Do It?

13.40 - 14.05

How Do They Do It?

14.05 - 14.30

How It's Made

14.30 - 14.55

How It's Made

14.55 - 15.20

Mighty Ships

15.20 - 16.15

Deadliest Catch

16.15 - 17.10

What's in the Barn?

17.10 - 17.35

What's in the Barn?

17.35 - 18.05

Food Factory

18.05 - 18.30

Alaskan Bush People

18.30 - 19.30

Moonshiners

19.30 - 20.30

Gold Rush

20.30 - 21.30

Alaska - The Last Frontier

21.30 - 22.30

Alaskan Bush People

22.30 - 23.30

Marooned with Ed Stafford

23.30 - 0.30
 

How It's Made

0.30 - 1.00

How Do They Do It?

1.00 - 1.30

How Do They Do It?

1.30 - 2.00

Gold Rush

2.00 - 2.50

Alaska - The Last Frontier

2.50 - 3.40

Fast N' Loud

3.40 - 4.30

American Guns

4.30 - 5.15

Blowing Up History

5.15 - 5.59
 

Chef Gone Wild

6.00 - 6.45

Mega Builders

6.45 - 7.30

Huge Moves

7.30 - 8.15

Edge of Alaska

8.15 - 9.00

Extreme Engineering

9.00 - 9.45

Street Outlaws

9.45 - 10.35

Robson Green's Australian Adventure

10.35 - 11.25

Cold River Cash

11.25 - 12.15

The Dark Side of the Sun

12.15 - 13.05

Fukushima

13.05 - 13.55

Wheeler Dealers

13.55 - 14.45

How It's Made

14.45 - 15.10

How It's Made

15.10 - 15.35

Mighty Ships

15.35 - 16.25

How Do They Do It?

16.25 - 16.50

How Do They Do It?

16.50 - 17.20

What's in the Barn?

17.20 - 17.45

Desert Car Kings

17.45 - 18.40

Alaskan Bush People

18.40 - 19.35

Moonshiners

19.35 - 20.30

Gold Rush

20.30 - 21.50

Alaska - The Last Frontier

21.50 - 22.45

Alaskan Bush People

22.45 - 23.35

What Happened Next?

23.35 - 0.00
 

Moonshiners

0.00 - 0.50

How Do They Do It?

0.50 - 1.15

Gold Rush

1.15 - 2.45

Alaska - The Last Frontier

2.45 - 3.35

Fast N' Loud

3.35 - 4.20

Blowing Up History

4.20 - 5.10

How It's Made

5.10 - 5.35

Food Factory

5.35 - 5.59
 

The Incredible Dr Pol

6.00 - 7.00

The Incredible Dr Pol

7.00 - 8.00

The Dog Whisperer

8.00 - 9.00

The Dog Whisperer

9.00 - 10.00

The Dog Whisperer

10.00 - 11.00

Coffee Break with Dr Pol

11.00 - 12.00

Ultimate Airport Dubai

12.00 - 13.00

Yukon Gold

13.00 - 14.00

Rock Stars

14.00 - 15.00

Survive The Tribe

15.00 - 16.00

Hitler's Jurassic Monsters

16.00 - 17.00

Air Crash Investigation

17.00 - 18.00

Air Crash Investigation

18.00 - 19.00

The Incredible Dr Pol

19.00 - 20.00

Apocalypse

20.00 - 21.00

Air Crash Investigation

21.00 - 22.00

Underworld Inc

22.00 - 23.00

Car S.O.S

23.00 - 0.00
 

Air Crash Investigation

0.00 - 1.00

Underworld Inc

1.00 - 2.00

Underworld Inc

2.00 - 2.50

Evolution of Evil

2.50 - 3.40

Air Crash Investigation

3.40 - 4.30

Air Crash Investigation

4.30 - 5.15

Underworld Inc

5.15 - 5.59
 

Gorilla School: Fulfilling the Dream

6.00 - 6.25

Dogs 101: Puppies

6.25 - 7.15

Biggest and Baddest: Tigers

7.15 - 8.10

Stranger Among Bears: Feeding Controversy

8.10 - 8.35

Stranger Among Bears: Man vs Bear

8.35 - 9.05

Tanked: Tanks On Tap

9.05 - 10.00

Dogs 101: French Bulldog, Poodle, Airedale, Chihuahua, Labrador

10.00 - 10.55

Bondi Vet

10.55 - 11.50

Biggest and Baddest: Tigers

11.50 - 12.45

Gator Boys: Bad To The Bone

12.45 - 13.40

Stranger Among Bears: Feeding Controversy

13.40 - 14.05

Stranger Among Bears: Man vs Bear

14.05 - 14.35

Tanked: Tanks On Tap

14.35 - 15.30

Snake Sheila

15.30 - 15.55

Snake Sheila

15.55 - 16.25

Village Vets

16.25 - 16.50

Village Vets

16.50 - 17.20

Dr. Dee: Alaska Vet: Socked in and Stranded

17.20 - 18.15

Tanked: NASCAR And Baseball Champions Tanks!

18.15 - 19.10

Stranger Among Bears: The End of Bear Haven?

19.10 - 19.35

Orangutan Island: Cheating Extinction

19.35 - 20.05

Village Vets

20.05 - 20.30

Village Vets

20.30 - 21.00

Dr. Dee: Alaska Vet: Socked in and Stranded

21.00 - 21.55

Gator Boys: Tricked Out Tre

21.55 - 22.50

Snake Sheila

22.50 - 23.15

Snake Sheila

23.15 - 23.45

Bondi Vet

23.45 - 0.40
 

Dr. Dee: Alaska Vet: Socked in and Stranded

0.40 - 1.35

Tanked: NASCAR And Baseball Champions Tanks!

1.35 - 2.25

Stranger Among Bears: The End of Bear Haven?

2.25 - 2.50

Orangutan Island: Cheating Extinction

2.50 - 3.15

Gator Boys: Tricked Out Tre

3.15 - 4.02

Snake Sheila

4.02 - 4.27

Snake Sheila

4.27 - 4.49

Dr. Dee: Alaska Vet: Socked in and Stranded

4.49 - 5.36

Gorilla School: Fulfilling the Dream

5.36 - 5.59
 

Randy Cunningham: Ninja op School

6.00 - 6.10

Oscar's Oasis

6.10 - 6.17

Augurk & Pinda

6.17 - 6.42

Phineas and Ferb

6.42 - 7.05

Gravity Falls

7.05 - 7.27

Atomic Puppet

7.27 - 7.55

Chillen met de Ronks!

7.55 - 8.16

De Leeuwenwacht

8.16 - 8.35

Mickey Mouse Shorts

8.35 - 8.44

Zip Zip

8.44 - 8.55

Zip Zip

8.55 - 9.08

Boyster

9.08 - 9.33

Caspers Griezelschool

9.33 - 9.57

Rekkit Rabbit

9.57 - 10.23

Randy Cunningham: Ninja op School

10.23 - 10.45

Matt Hatter

10.45 - 11.10

Extreme Football

11.10 - 11.33

Lanfeust Quest

11.33 - 12.00

Penn Zero: Parttime Held

12.00 - 12.24

Augurk & Pinda

12.24 - 12.49

Undercover Kat

12.49 - 13.12

Chillen met de Ronks!

13.12 - 13.39

Dude, That's My Ghost!

13.39 - 14.02

Lanfeust Quest

14.02 - 14.28

Randy Cunningham: Ninja op School

14.28 - 14.50

Extreme Football

14.50 - 15.15

Star vs de Kracht van het Kwaad

15.15 - 15.36

Phineas and Ferb

15.36 - 16.01

Gravity Falls

16.01 - 16.25

Penn Zero: Parttime Held

16.25 - 16.47

Numb Chucks

16.47 - 17.11

Star Wars: De Avonturen van de Bouwmeesters

17.11 - 17.35

Pokémon

17.35 - 18.00

Star Wars Rebels

18.00 - 18.25

Star Wars: Een Droïde Leven

18.25 - 18.47

Marvel's Ultimate Spider-Man

18.47 - 19.11

Marvel's Guardians of the Galaxy

19.11 - 19.32

Marvel's Avengers: Ultron Revolutie

19.32 - 19.57

Extreme Football

19.57 - 20.18

Kirby Buckets

20.18 - 20.39

Gamers Handleiding voor Bijna Alles

20.39 - 21.00

Mighty Med

21.00 - 21.20

Randy Cunningham: Ninja op School

21.20 - 21.40

Dude, That's My Ghost!

21.40 - 22.05

Goalmouth

22.05 - 22.15

Boyster

22.15 - 22.40

Zip Zip

22.40 - 22.50

Zip Zip

22.50 - 23.00

Matt Hatter

23.00 - 23.25

Extreme Football

23.25 - 23.50

Lanfeust Quest

23.50 - 0.10
 

Randy Cunningham: Ninja op School

0.10 - 0.30

Dude, That's My Ghost!

0.30 - 1.05

Goalmouth

1.05 - 1.15

Goalmouth

1.15 - 1.30

Boyster

1.30 - 2.00

Zip Zip

2.00 - 2.10

Zip Zip

2.10 - 2.20

Matt Hatter

2.20 - 2.45

Extreme Football

2.45 - 3.05

Lanfeust Quest

3.05 - 3.31

Randy Cunningham: Ninja op School

3.31 - 3.40

Dude, That's My Ghost!

3.40 - 4.00

Zip Zip

4.00 - 4.10

Zip Zip

4.10 - 4.25

Extreme Football

4.25 - 4.40

Lanfeust Quest

4.40 - 5.00

Matt Hatter

5.00 - 5.25

Dude, That's My Ghost!

5.25 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 6.13

Dora

6.13 - 6.38

Paw Patrol

6.38 - 6.50

Paw Patrol

6.50 - 6.58

Huize Herrie

6.58 - 7.23

Huize Herrie

7.23 - 7.40

De Ludwigs

7.40 - 7.50

De Ludwigs

7.50 - 8.00

Sonic Boom

8.00 - 8.10

Sonic Boom

8.10 - 8.20

Paw Patrol

8.20 - 8.38

Dora and Friends

8.38 - 9.03

Shimmer en Shine

9.03 - 9.28

The Day Henry Met...

9.28 - 9.37

The Day Henry Met...

The Day Henry Met...

Peppa Pig

Peppa Pig

Peppa Pig

Zack en Quack

9.58 - 10.08

Zack en Quack

10.08 - 10.23

Blaze en de Monsterwielen

10.23 - 10.45

Rusty Rivets

10.45 - 10.55

Dirk Scheele

10.55 - 11.03

Little Charmers

11.03 - 11.18

Bubble Guppies

11.18 - 11.38

Paw Patrol

11.38 - 11.53

Fairly Odd Parents

11.53 - 12.15

Fairly Odd Parents

12.15 - 12.35

Nicky, Ricky, Dicky & Dawn

12.35 - 12.55

Bella en de Bulldogs

12.55 - 13.20

Henry Danger

13.20 - 13.45

De Thundermans

13.45 - 14.05

Game Shakers

14.05 - 14.30

School of Rock

14.30 - 14.50

Yo-Kai Watch!

14.50 - 15.10

Regal Academy

15.10 - 15.35

Mia and Me

15.35 - 16.00

Fairly Odd Parents

16.00 - 16.20

Harvey Beaks

16.20 - 16.35

Harvey Beaks

16.35 - 16.50

Sanjay & Craig

16.50 - 17.15

Huize Herrie

17.15 - 17.40

SpongeBob SquarePants

17.40 - 17.50

SpongeBob SquarePants

17.50 - 18.11

School Of Rock

18.11 - 18.35

De Thundermans

18.35 - 19.00

De Ludwigs

De Ludwigs

19.05 - 19.20

Chica Vampiro

19.20 - 19.40

Game Shakers

19.40 - 20.00

Henry Danger

20.00 - 20.25

De Thundermans

20.25 - 20.50

SpongeBob SquarePants

20.50 - 21.05

Geen uitzending

Face Off

21.06 - 22.00

Ink Master

22.00 - 22.45

Ink Master

22.45 - 23.30

Bar Rescue

23.30 - 0.15
 

Face Off

0.15 - 1.00

Ink Master

1.00 - 1.45

Ink Master

1.45 - 2.25

Bar Rescue

2.25 - 3.05

Bar Rescue

3.05 - 3.45

Catch A Contractor

3.45 - 4.20

Lip Sync Battle

4.20 - 4.40

Lip Sync Battle

4.40 - 4.59

Geen uitzending

Dora

5.00 - 5.23

Peppa Pig

Peppa Pig

The Day Henry Met...

Wanda en de Alien

The Day Henry Met...

5.39 - 5.48

Bubble Guppies

5.48 - 5.59
 

Johnny Test

6.00 - 6.25

Clarence

6.25 - 6.50

Teen Titans Go!

6.50 - 7.20

Mighty Magiswords

7.20 - 7.45

De Wonderlijke Wereld van Gumball

7.45 - 8.10

De Wonderlijke Wereld van Gumball

8.10 - 8.45

The Powerpuff Girls

8.45 - 9.10

Ninjago: Masters of Spinjitzu

9.10 - 9.30

Ninjago: Masters of Spinjitzu

9.30 - 9.55

Ben 10

9.55 - 10.05

Ben 10

10.05 - 10.15

The Regular Show

10.15 - 10.40

Uncle Grandpa

10.40 - 11.05

Clarence

11.05 - 11.25

Adventure Time

11.25 - 11.50

Johnny Test

11.50 - 12.25

Angelo Rules

12.25 - 12.50

Ben 10

12.50 - 13.00

Steven Universe

13.00 - 13.15

Steven Universe

13.15 - 13.40

De Wonderlijke Wereld van Gumball

13.40 - 14.30

Wat Beren Leren

14.30 - 14.55

The Regular Show

14.55 - 15.20

Ninjago: Masters of Spinjitzu

15.20 - 15.45

The Powerpuff Girls

15.45 - 16.10

Teen Titans Go!

16.10 - 16.35

Ben 10

16.35 - 16.45

Ben 10

16.45 - 17.00

Mighty Magiswords

17.00 - 17.15

De Wonderlijke Wereld van Gumball

17.15 - 17.35

Ome Opa

17.35 - 17.50

Uncle Grandpa

17.50 - 18.00

Adventure Time

18.00 - 18.10

Adventure Time

18.10 - 18.25

Teen Titans Go!

18.25 - 18.45

Ben 10

18.45 - 19.00

Ninjago: Masters of Spinjitzu

19.00 - 19.25

Ninjago: Masters of Spinjitzu

19.25 - 19.50

Ome Opa

19.50 - 20.00

Uncle Grandpa

20.00 - 20.10

The Regular Show

20.10 - 20.35

Steven Universe

20.35 - 21.00

Johnny Test

21.00 - 21.25

Ninjago: Masters of Spinjitzu

21.25 - 21.50

Ninjago: Masters of Spinjitzu

21.50 - 22.15

Xiaolin Chronicles

22.15 - 22.40

De Wonderlijke Wereld van Gumball

22.40 - 23.30

Angelo Rules

23.30 - 0.15
 

Robotboy

0.15 - 0.40

Robotboy

0.40 - 1.00

Chop Socky Chooks

1.00 - 1.25

Chop Socky Chooks

1.25 - 1.45

De Wonderlijke Wereld van Gumball

1.45 - 2.30

Xiaolin Chronicles

2.30 - 2.50

Xiaolin Chronicles

2.50 - 3.15

Robotboy

3.15 - 4.00

Angelo Rules

4.00 - 4.45

De Wonderlijke Wereld van Gumball

4.45 - 5.35

Ninjago: Masters of Spinjitzu

5.35 - 5.59
 

Wielrennen - Gent-Wevelgem

6.00 - 7.30

Wielrennen - Ronde van Catalonië

7.30 - 8.30

Snooker - China Open in Beijing

8.30 - 11.25

Wintersporten - Chasing History

Skispringen - World Cup in Planica

11.30 - 12.30

Snowboarden - FIS World Cup in Spindleruv Mlyn in Tsjechië

12.30 - 13.15

Diverse Sporten - WATTS

13.15 - 13.30

Snooker - China Open in Beijing

13.30 - 16.30

Motorsport - Grand Prix Qatar

16.30 - 17.15

Motorsport - Grand Prix Qatar

17.15 - 18.00

Motorsport - Grand Prix Qatar

18.00 - 19.00

Wielrennen - Gent-Wevelgem

19.00 - 19.55

Nieuws - Bulletin

19.55 - 20.05

Skispringen - World Cup in Planica

20.05 - 21.00

Snooker - China Open in Beijing

21.00 - 22.55

Nieuws - Bulletin

22.55 - 23.05

Voetbal - MLS Samenvattingen

23.05 - 23.30

Voetbal - FIFA Football

23.30 - 0.00
 

Diverse Sporten - WATTS

0.00 - 0.15

Wintersporten - Chasing History

Skispringen - World Cup in Planica

0.20 - 1.30

Snooker - China Open in Beijing

1.30 - 3.00

Wielrennen - Gent-Wevelgem

3.00 - 4.00

Snooker - China Open in Beijing

4.00 - 5.00

Voetbal - MLS Samenvattingen

5.00 - 5.30

Voetbal - FIFA Football

5.30 - 6.00
 

CNN Newsroom (with World Sport)

6.00 - 7.00

CNN Newsroom

7.00 - 8.00

CNN Newsroom

8.00 - 9.00

CNN Newsroom

9.00 - 10.00

CNN Newsroom

10.00 - 10.30

Best of Quest

10.30 - 11.00

News Special

11.00 - 11.30

African Voices

11.30 - 12.00

New Day

12.00 - 13.00

CNN Newsroom

13.00 - 13.30

World Sport

13.30 - 14.00

News Stream (with World Sport)

14.00 - 15.00

CNNMoney with Maggie Lake

15.00 - 16.00

International Desk (with World Sport)

16.00 - 17.00

Connect The World With Becky Anderson

17.00 - 18.00

Quest Express

18.00 - 18.30

CNN Marketplace Middle East

18.30 - 18.45

CNN Marketplace Africa

18.45 - 19.00

Wolf

19.00 - 20.00

Amanpour

20.00 - 20.30

State of America with Kate Bolduan

20.30 - 21.00

The World Right Now with Hala Gorani

21.00 - 22.00

Quest Means Business

22.00 - 23.00

Amanpour

23.00 - 23.30

World Sport

23.30 - 0.00
 

State of America with Kate Bolduan

0.00 - 0.30

CNN Today (with World Sport)

0.30 - 1.00

CNN Today (with World Sport)

1.00 - 2.00

Anderson Cooper 360

2.00 - 3.00

Anderson Cooper 360

3.00 - 4.00

CNN Tonight with Don Lemon

4.00 - 5.00

Amanpour

5.00 - 5.30

African Voices

5.30 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 6.35

De Gezonde Goesting

6.35 - 7.00

Passe-vite

7.00 - 7.25

De Sterrenkaart

7.25 - 8.00

Meesterlijke Klassiekers

8.00 - 8.45

Piet Patron

8.45 - 9.10

Roger van Damme - Bakken

9.10 - 9.30

Ware Delicatessen

9.30 - 10.10

Passe-vite

10.10 - 10.40

De Garde van Gert

10.40 - 11.20

De Dagschotel

11.20 - 11.35

It's Aperotime Somewhere in the World

11.35 - 11.50

The Art of Making Cocktails

11.50 - 12.05

Passe-vite

12.05 - 12.40

De Garde van Gert

12.40 - 13.15

Piet Patron

13.15 - 13.45

Smossen Mag

13.45 - 14.15

De Garde van Gert

14.15 - 14.55

Smossen Mag

14.55 - 15.25

Soep!

15.25 - 15.45

Soep!

15.45 - 16.10

De Gezonde Goesting

16.10 - 16.35

Sportfood

16.35 - 17.05

De Gezonde Goesting

17.05 - 17.35

De Garde van Gert

17.35 - 18.10

De Dagschotel

18.10 - 18.25

DIY

18.25 - 18.50

De Gezonde Goesting

18.50 - 19.20

Lekker Licht

19.20 - 19.30

De Dagschotel

19.30 - 19.45

Veggie!

19.45 - 19.55

De Gezonde Goesting

19.55 - 20.20

De Dagschotel

20.20 - 20.40

De Garde van Gert

20.40 - 21.15

Sportfood

21.15 - 21.50

DIY

21.50 - 22.15

It's Aperotime Somewhere in the World

22.15 - 22.30

Meesterlijke Klassiekers

22.30 - 23.10

De Garde van Gert

23.10 - 23.45

Two Greedy Italians

23.45 - 0.55
 

Piet Patron

0.55 - 1.25

Passe-vite

1.25 - 1.55

Piet Patron

1.55 - 2.20

De Garde van Gert

2.20 - 3.00

Sportfood

3.00 - 3.25

DIY

3.25 - 3.50

It's Aperotime Somewhere in the World

Meesterlijke Klassiekers

3.55 - 4.25

De Garde van Gert

4.25 - 4.55

Two Greedy Italians

4.55 - 5.55

Piet Patron

 

Geen uitzending

6.00 - 9.00

Dagkrant

9.00 - 12.30

Dagnieuws - Stadsreportage

12.30 - 12.50

Dagnieuws

12.50 - 13.30

Dagkrant

13.30 - 14.00

De Woonkijker - Dagkrant

14.00 - 14.30

Nieuws - Stadsreportage - Dagkrant

14.30 - 16.45

De Woonkijker - Dagkrant

16.45 - 18.30

Nieuws - Stadsreportage

18.30 - 19.00

Nieuws - Stadsreportage - Weer

19.00 - 0.00
 

Avondnieuws - Weer

0.00 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 7.00

Uptown

7.00 - 10.00

BRUZZ International - De Kenners - BRUZZ International - Compilatie Capsules

10.00 - 16.00

Downtown

16.00 - 18.00

BRUZZ 24 - De Lift

18.00 - 7.00
 
 

Sport - Viva! Kookwedstrijd - Viva! Lentespecial - Viva! Achter de Schermen

6.00 - 12.00

Sport - Viva! Kookwedstrijd - Viva! Lentespecial - Viva! Achter de Schermen - Vlaanderen Regionaal

12.00 - 18.00

Nieuws - Weer

18.00 - 5.59
 
 

Geen uitzending

6.00 - 7.00

TVL Nieuws

7.00 - 9.45

Tendens

9.45 - 10.00

Relax - Koken met Jo

10.00 - 12.30

TVL Middagnieuws - Weerbericht

12.30 - 14.30

Relax - Koken met Jo

14.30 - 17.30

Fan van Limburg

17.30 - 17.45

Relax - Koken met Jo

17.45 - 18.30

TVL Nieuws - Weerbericht

18.30 - 21.00

Sportcafé

21.00 - 21.30

TVL Nieuws - Weerbericht

21.30 - 23.00

Sportcafé

23.00 - 5.59
 
 

Geen uitzending

6.00 - 9.00

TV Oost Nieuws - Sport

9.00 - 9.20

TV Oost Nieuws - Sport - randprogrammatie

9.20 - 12.00

Woonkijker - Trends - Relax - Weerbericht - Kabelkrant

12.00 - 18.30

TV Oost Nieuws - Weerbericht

18.30 - 19.00

TV Oost Nieuws - randprogrammatie

19.00 - 5.59
 
 

Nieuws - Sport

6.00 - 12.00

Dagtelevisie

12.00 - 18.00

Nieuws - Weer - TV Provincie

18.00 - 5.59
 
 

Geen uitzending

6.00 - 10.00

TV PLUS: programmalus

10.00 - 13.15

Living Plus

13.15 - 13.55

100% cultuur

13.55 - 14.05

TV PLUS: programmalus

14.05 - 18.00

RTV Vandaag, Weerbericht en Match van de Maandag

18.00 - 10.00
 
 

ROB Weekend

6.00 - 10.00

Notaris

10.00 - 11.00

Immo

11.00 - 12.00

ROB Vandaag

12.00 - 13.00

Notaris

13.00 - 14.00

Immo

14.00 - 15.00

Dag-tv

15.00 - 18.30

ROB Vandaag

18.30 - 5.59
 
 

Geen uitzending

6.00 - 12.00

Nieuws - Sportwest - Weerbericht - Jow Sport - Sportuitslagen

12.00 - 12.30

Nieuwsminuut - Weerbericht

12.30 - 13.00

Nieuwsminuut - Weerbericht

13.00 - 13.30

Nieuwsminuut - Weerbericht

13.30 - 14.00

Nieuwsminuut - Weerbericht

14.00 - 14.30

Nieuwsminuut - Weerbericht

14.30 - 15.00

Nieuwsminuut - Weerbericht

15.00 - 15.30

Nieuwsminuut - Weerbericht

15.30 - 16.00

Nieuwsminuut - Weerbericht

16.00 - 16.30

Nieuwsminuut - Weerbericht

16.30 - 17.00

Nieuwsminuut - Weerbericht

17.00 - 17.30

Nieuwsminuut - Weerbericht

17.30 - 18.00

Nieuws - Weerbericht - Jan Pier Pol - Twerkt - Jow

18.00 - 5.59
 
 

Geen uitzending

6.00 - 12.00

Nieuws - Sportwest - Weerbericht - Jow Sport - Sportuitslagen

12.00 - 12.30

Nieuwsminuut - Weerbericht

12.30 - 13.00

Nieuwsminuut - Weerbericht

13.00 - 13.30

Nieuwsminuut - Weerbericht

13.30 - 14.00

Nieuwsminuut - Weerbericht

14.00 - 14.30

Nieuwsminuut - Weerbericht

14.30 - 15.00

Nieuwsminuut - Weerbericht

15.00 - 15.30

Nieuwsminuut - Weerbericht

15.30 - 16.00

Nieuwsminuut - Weerbericht

16.00 - 16.30

Nieuwsminuut - Weerbericht

16.30 - 17.00

Nieuwsminuut - Weerbericht

17.00 - 17.30

Nieuwsminuut - Weerbericht

17.30 - 18.00

Nieuws - Weerbericht - Jan Pier Pol - Twerkt - Jow

18.00 - 5.59
 
 

Herhalingslus: Actua-Commissie

6.00 - 12.00

Herhalingslus: Actua-Commissie

12.00 - 18.00

Herhalingslus: Actua-Boeken - Actua-Parlement

18.00 - 20.00

Herhalingslus: Actua-Boeken - Actua-Parlement

20.00 - 5.59
 
 

Herhalingslus

6.00 - 12.00

Herhalingslus

12.00 - 16.45

Herhalingslus

16.45 - 20.00

Z-Nieuws

20.00 - 20.20

Z-Beurs

20.20 - 20.30

Z-Notaristips

20.30 - 20.40

Z-Ondernemen

20.40 - 22.00

Herhalingslus

22.00 - 5.59
 
 

NOS Studio Sport

6.00 - 6.55

NOS Journaal

6.55 - 7.10

Weerbericht

Kalmte kan u redden

7.15 - 8.05

Uit Europa

8.05 - 8.30

Zondag met Lubach

8.30 - 9.00

De Monitor

9.00 - 9.30

Nieuwsuur

9.30 - 10.00

Weerbericht Amerika/Caraïben

Andere tijden

10.05 - 10.35

Iedereen beroemd

10.35 - 13.00

Journaal

13.00 - 14.15

Volle Zalen

14.15 - 15.00

Blauw bloed

15.00 - 15.30

Fryslân DOK

15.30 - 16.00

NOS Journaal

Sesamstraat

16.05 - 16.20

Sesamstraat 10 voor...

16.20 - 16.30

Het Klokhuis

16.30 - 16.45

NOS-Jeugdjournaal

Kaal of Kammen

16.50 - 17.10

Blokken

17.10 - 17.35

Thuis

17.35 - 18.00

Dagelijkse kost

18.00 - 18.15

EenVandaag

18.15 - 18.50

Sportjournaal

18.50 - 19.00

Journaal

19.00 - 19.40

De Wereld Draait Door

19.40 - 20.35

NOS Journaal

20.35 - 20.55

Weerbericht

Boer zoekt vrouw internationaal

21.00 - 22.00

3 Op reis

22.00 - 22.30

Buurman wat doet u nu?

22.30 - 23.00

Nieuwsuur

23.00 - 23.45

Weerbericht Amerika/Caraïben

Pauw

23.50 - 0.40
 

Hallo Nederland

0.40 - 5.59
 

SportStudio

6.00 - 6.15

Sportbeat

6.15 - 6.45

BRC Haspengouw

6.45 - 7.15

Belgisch Kampioenschap Stabroek

7.15 - 7.40

Sportbeat

7.40 - 8.10

WK rodelen Rusland

8.10 - 8.35

AVS Sport 40 Tour

8.35 - 9.00

SportStudio

9.00 - 9.15

Sportbeat

9.15 - 9.45

BRC Haspengouw

9.45 - 10.15

Belgisch Kampioenschap Stabroek

10.15 - 10.40

Sportbeat

10.40 - 11.10

WK rodelen Rusland

11.10 - 11.35

AVS Sport 40 Tour

11.35 - 12.00

SportStudio

12.00 - 12.15

Sportbeat

12.15 - 12.45

BRC Haspengouw

12.45 - 13.15

Belgisch Kampioenschap Stabroek

13.15 - 13.40

Sportbeat

13.40 - 14.10

WK rodelen Rusland

14.10 - 14.35

AVS Sport 40 Tour

14.35 - 15.00

SportStudio

15.00 - 15.15

Sportbeat

15.15 - 15.45

BRC Haspengouw

15.45 - 16.15

Belgisch Kampioenschap Stabroek

16.15 - 16.40

Sportbeat

16.40 - 17.10

WK rodelen Rusland

17.10 - 17.35

AVS Sport 40 Tour

17.35 - 18.00

MEGA Fights

18.00 - 20.30

XMA

20.30 - 21.00

Fight Quest

21.00 - 22.00

KNOCKOUTS!

22.00 - 22.30

FIGHT SPORTS Grand Sumo

22.30 - 23.00

FIGHT SPORTS MMA

23.00 - 0.00
 

MEGA Fights

0.00 - 2.30

XMA

2.30 - 3.00

SportStudio

3.00 - 3.20

Sportbeat

3.20 - 3.50

BRC Spa

3.50 - 4.20

Gstaad Snowbike Festival

4.20 - 4.45

Sportbeat

4.45 - 5.15

WK rodelen Italië

5.15 - 5.40

Piste Magazine

5.40 - 5.59
 

Ochtend- en dagprogramma's

6.00 - 18.00

Nieuws

18.00 - 18.15

EenVandaag

18.15 - 18.45

Sportjournaal

18.45 - 19.00

De wereld draait door

19.00 - 20.00

Nieuws

20.00 - 20.30

Radar

20.30 - 21.20

Droomhuis gezocht!

21.20 - 22.10

Het geheime leven van 4-jarigen

22.10 - 23.00

Pauw

23.00 - 0.00
 

Nieuws

0.00 - 0.20

Pauw

0.20 - 1.20

EenVandaag

1.20 - 1.55

Nieuws

1.55 - 2.05

Nieuws

2.05 - 2.35

NOS Tekst tv

2.35 - 5.55

Nederland in beweging!

 

Rescue Bots

6.00 - 6.20

Rescue Bots

6.20 - 6.40

Dinotrux

6.40 - 7.05

Draken: Rijders van Berk

7.05 - 7.25

The Super Hero Squad Show

7.25 - 7.50

Pokémon XY&Z

7.50 - 8.10

Kid Vs Kat

8.10 - 8.25

Power Rangers Dino Charge

8.25 - 8.45

Ben 10: Omniverse

8.45 - 9.05

Transformers: Robots in Disguise

9.05 - 9.25

Blazing Team

9.25 - 9.50

Hot Wheels Battle Force 5

9.50 - 10.10

Hot Wheels Battle Force 5

10.10 - 10.30

Ben 10: Omniverse

10.30 - 10.50

Ben 10: Omniverse

10.50 - 11.10

Power Rangers Samurai

11.10 - 11.35

Power Rangers Samurai

11.35 - 11.55

Hot Wheels Battle Force 5

11.55 - 12.25

Hot Wheels Battle Force 5

12.25 - 12.45

Power Rangers Dino Super Charge

12.45 - 13.05

Power Rangers Dino Super Charge

13.05 - 13.30

Transformers: Robots in Disguise

13.30 - 13.50

Transformers: Robots in Disguise

13.50 - 14.10

Blazing Team

14.10 - 14.30

Blazing Team

14.30 - 14.50

Ben 10: Omniverse

14.50 - 15.15

Ben 10: Omniverse

15.15 - 15.35

Ultimate Spider-Man

15.35 - 15.55

Pokémon XY

15.55 - 16.15

The Super Hero Squad Show

16.15 - 16.35

Ultimate Spider-Man

16.35 - 17.05

Marvel's Guardians of the Galaxy

17.05 - 17.25

Star Wars Rebels

17.25 - 17.45

Draken: Race naar de rand

17.45 - 18.10

The Super Hero Squad Show

18.10 - 18.35

Augurk en Pinda

18.35 - 18.45

Zeke and Luther

18.45 - 19.10

Crash & Bernstein

19.10 - 19.30

Kid Vs Kat

19.30 - 19.45

Pokémon XY&Z

19.45 - 20.05

Back to The Future

20.05 - 20.25

The Mummy

20.25 - 20.45

The Mummy

20.45 - 21.05

Max Steel

21.05 - 21.30

Max Steel

21.30 - 21.50

Sidekick

21.50 - 22.10

Sidekick

22.10 - 22.30

One Piece

22.30 - 22.55

Max Steel

22.55 - 23.15

Max Steel

23.15 - 23.35

Sidekick

23.35 - 23.55

De Proefknuffels

23.55 - 0.10
 
 

The Daily Show

6.00 - 6.25

The Daily Show

6.25 - 6.45

The Daily Show

6.45 - 7.05

The Daily Show

7.05 - 7.30

The Daily Show

7.30 - 7.50

The Daily Show

7.50 - 8.15

The Daily Show

8.15 - 8.35

The Daily Show

8.35 - 9.00

The Daily Show

9.00 - 9.20

The Daily Show

9.20 - 9.45

The Daily Show

9.45 - 10.05

The Daily Show

10.05 - 10.25

The Daily Show

10.25 - 10.50

Drunk History

10.50 - 11.15

Key & Peele

11.15 - 11.35

South Park

11.35 - 11.55

The Daily Show

11.55 - 12.20

The Daily Show

12.20 - 12.40

The Daily Show

12.40 - 13.00

The Daily Show

13.00 - 13.25

Drunk History

13.25 - 13.50

Key & Peele

13.50 - 14.10

South Park

14.10 - 14.35

South Park

14.35 - 14.55

The Daily Show

14.55 - 15.20

The Daily Show

15.20 - 15.40

The Daily Show

15.40 - 16.00

The Daily Show

16.00 - 16.25

Drunk History

16.25 - 16.50

Key & Peele

16.50 - 17.15

South Park

17.15 - 17.35

South Park

17.35 - 18.00

South Park

18.00 - 18.20

Family Guy

18.20 - 18.45

Family Guy

18.45 - 19.05

South Park

19.05 - 19.30

South Park

19.30 - 19.55

South Park

19.55 - 20.20

Teachers

20.20 - 20.45

Family Guy

20.45 - 21.05

Family Guy

21.05 - 21.30

South Park

21.30 - 21.55

Workaholics

21.55 - 22.15

Tosh.0

22.15 - 22.40

Tosh.0

22.40 - 23.00

South Park

23.00 - 23.25

South Park

23.25 - 23.50

Family Guy

23.50 - 0.15
 

Family Guy

0.15 - 0.35

South Park

0.35 - 0.55

Tosh.0

0.55 - 1.20

Tosh.0

1.20 - 1.40

Tosh.0

1.40 - 2.05

The Daily Show

2.05 - 2.25

The Daily Show

2.25 - 2.45

Workaholics

2.45 - 3.05

Tosh.0

3.05 - 3.25

Tosh.0

3.25 - 3.45

The Daily Show

3.45 - 4.05

The Daily Show

4.05 - 4.25

Workaholics

4.25 - 4.45

Tosh.0

4.45 - 5.05

Tosh.0

5.05 - 5.25

The Daily Show

5.25 - 5.40

The Daily Show

5.40 - 5.59
 

Ochtend- en dagprogramma's

6.00 - 17.50

Geloof en een Hoop Liefde

17.50 - 18.30

Hallo Nederland

18.30 - 18.50

BinnensteBuiten

18.50 - 19.20

Groen licht

19.20 - 19.55

Met het mes op tafel

19.55 - 20.25

Leven in de brouwerij

20.25 - 20.55

2Doc - Mano Bouzamour: De belofte

20.55 - 22.00

Nieuwsuur

22.00 - 22.45

Iedereen schrijft

22.45 - 23.00

London Spy

23.00 - 0.05
 

Podium Witteman

0.05 - 1.10

De nachtzoen

1.10 - 1.20

Nieuwsuur

1.20 - 2.15

Nieuwsuur

2.15 - 3.00

NOS Tekst tv

3.00 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 6.30

Kinderprogramma's

6.30 - 18.00

Beste Vrienden Quiz

18.00 - 18.23

Het klokhuis

18.23 - 18.45

NOS Jeugdjournaal

18.45 - 18.55

SpangaS

18.55 - 19.25

Streetlab

19.25 - 19.50

Nederland verhuist

19.50 - 20.25

Jules Unlimited

20.25 - 21.10

Valerio 4Ever

21.10 - 21.40

Reggie Yates: Life and Death in Chicago

21.40 - 22.35

PowNews Flits

22.35 - 22.45

F*ck me, I'm Famous

22.45 - 23.35

De wereld draait door

23.35 - 0.30
 

Valerio 4Ever

0.30 - 1.00

Jules Unlimited

1.00 - 1.45

De wereld draait door

1.45 - 2.40

Reggie Yates: Life and Death in Chicago

2.40 - 3.40

De wereld draait door

3.40 - 4.35
 

Geen uitzending

6.00 - 7.00

Breakfast

7.00 - 10.15

Holding Back the Years

10.15 - 11.00

Homes Under the Hammer

11.00 - 12.00

Fugitives

12.00 - 12.45

Fake Britain

12.45 - 13.15

Bargain Hunt

13.15 - 14.00

Nieuws

14.00 - 14.45

Doctors

14.45 - 15.15

The Code

15.15 - 16.00

Escape to the Country

16.00 - 16.45

Money for Nothing

16.45 - 17.30

Flog It!

17.30 - 18.15

Pointless

18.15 - 19.00

Nieuws

19.00 - 20.00

The One Show

20.00 - 20.30

Inside Out

20.30 - 21.00

EastEnders

21.00 - 21.30

Question Time: Britain after Brexit

21.30 - 23.00

Nieuws

23.00 - 23.42

Weerbericht

All Round to Mrs Brown's

23.45 - 0.45
 

Have I Got a Bit More Old News for You

0.45 - 1.30

Weerbericht

Nieuws

1.35 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 7.30

Fugitives

7.30 - 8.15

Money for Nothing

8.15 - 9.00

Geen uitzending

The Great Interior Design Challenge

9.01 - 10.00

Victoria Derbyshire

10.00 - 12.00

Nieuws

12.00 - 13.00

Daily Politics

13.00 - 14.00

Two Tribes

14.00 - 14.30

Building Dream Homes

14.30 - 15.00

The TV That Made Me

15.00 - 15.45

Who Do You Think You Are?

15.45 - 16.45

More Creatures Great and Small

16.45 - 17.15

Life Story

17.15 - 18.15

Antiques Road Trip

18.15 - 19.00

Eggheads

19.00 - 19.30

The Repair Shop

19.30 - 20.00

Top Gear

20.00 - 21.00

University Challenge

21.00 - 21.30

Mary Berry Everyday

21.30 - 22.00

Amazing Hotels: Life Beyond the Lobby

22.00 - 23.00

Cradle to Grave

23.00 - 23.30

Newsnight

23.30 - 0.15
 

Imagine...

0.15 - 1.10

Incredible Medicine: Dr Weston's Casebook

1.10 - 2.10

Geen uitzending

Countryfile

2.11 - 3.05

Shop Well for Less?

3.05 - 4.05

The Great Pottery Throw Down

4.05 - 5.05
 

Geen uitzending

The Jeremy Kyle Show

6.05 - 7.00

Good Morning Britain

7.00 - 9.30

Lorraine

9.30 - 10.25

The Jeremy Kyle Show

10.25 - 11.30

This Morning

11.30 - 13.30

Loose Women

13.30 - 14.30

Geen uitzending

14.30 - 14.55

Regionaal Nieuws - Weer

Judge Rinder

15.00 - 16.00

Chopping Block

16.00 - 17.00

Tipping Point

17.00 - 18.00

The Chase

18.00 - 19.00

Regionaal Nieuws - Weer

19.00 - 19.30

Nieuws - Weer

19.30 - 20.00

Emmerdale

20.00 - 20.30

Coronation Street

20.30 - 21.00

The Kyle Files

21.00 - 21.30

Coronation Street

21.30 - 22.00

Broadchurch

22.00 - 23.00

The Nightly Show with Gordon Ramsay

23.00 - 23.30
 

Regionaal Nieuws - Weer

0.00 - 0.15

Peston on Sunday

0.15 - 1.15

The Nightly Show with Gordon Ramsay

1.15 - 1.40

Jackpot247

1.40 - 4.00

The Jeremy Kyle Show

4.00 - 4.50

ITV Nightscreen

4.50 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 6.25

Kinderprogramma's

6.25 - 8.30

Televerkoop

8.30 - 9.20

Petits secrets entre voisins

9.20 - 9.50

Petits secrets entre voisins

9.50 - 10.25

Petits secrets entre voisins

10.25 - 11.00

The Young and the Restless

11.00 - 12.00

Les douze coups de midi

12.00 - 13.00

Nieuws - Weer

13.00 - 13.50

The House Sitter

13.50 - 15.30

Don't Look Back

15.30 - 17.00

L'addition, s'il vous plaît

17.00 - 18.00

Bienvenue chez nous

18.00 - 19.00

The Wall: Face au mur

19.00 - 20.00

Nieuws - Weer

20.00 - 20.55

Entre deux mères

20.55 - 22.45

Law & Order: Special Victims Unit

22.45 - 23.30

Law & Order: Special Victims Unit

23.30 - 0.25
 

Law & Order: Special Victims Unit

0.25 - 1.10

Chicago P.D.

1.10 - 2.10

Au fil des mots

2.10 - 2.55

Nachtprogramma's

2.55 - 5.59
 

Le 6h Info

6.00 - 6.30

Télématin

6.30 - 9.35

The Bold and the Beautiful

9.35 - 10.00

C'est au programme

10.00 - 10.55

Motus

10.55 - 11.25

Les Z'Amours

11.25 - 11.55

Tout le monde veut prendre sa place

11.55 - 12.55

Nieuws - Weer

12.55 - 13.55

Mille et une vies

13.55 - 15.45

Visites privées

15.45 - 16.40

Vu

16.40 - 17.00

Chéri(e), c'est moi le chef

17.00 - 17.55

Tout le monde a son mot à dire

17.55 - 18.40

N'oubliez pas les paroles!

18.40 - 19.15

N'oubliez pas les paroles!

19.15 - 20.00

Nieuws - Weer

20.00 - 20.55

Shades of Blue

20.55 - 21.40

Shades of Blue

21.40 - 22.20

Shades of Blue

22.20 - 23.05

Stupéfiant!

23.05 - 0.40
 

Vivement la télé

0.40 - 1.30

Vivement dimanche prochain

1.30 - 2.25

13h15, le samedi

2.25 - 3.00

Chéri(e), c'est moi le chef

3.00 - 3.50

Voyage au bout du monde

3.50 - 4.20

Pays et marchés du monde

4.20 - 4.30

Pays et marchés du monde

Tout le monde veut prendre sa place

4.35 - 5.30

Les Z'Amours

5.30 - 5.59
 

Euronews

6.00 - 6.30

Ludo

6.30 - 8.50

Regionale programma's

8.50 - 10.50

Midi en France

10.50 - 12.00

12/13

12.00 - 12.55

Météo à la carte

12.55 - 13.50

Il commissario Rex

13.50 - 14.35

Il commissario Rex

14.35 - 15.25

Il commissario Rex

15.25 - 16.10

Des chiffres et des lettres

16.10 - 16.50

Harry

16.50 - 17.30

Slam

17.30 - 18.10

Questions pour un champion

18.10 - 19.00

19/20

19.00 - 20.00

Tout le sport

20.00 - 20.25

Plus belle la vie

20.25 - 20.55

De Gaulle, le dernier roi de France

20.55 - 22.40

Elysée, la solitude du pouvoir

22.40 - 23.35

Grand soir/3

23.35 - 0.10
 

Regionale programma's

0.10 - 1.00

Libre court

1.00 - 2.10

Midi en France

2.10 - 3.10

Les carnets de Julie

3.10 - 4.00

Les nouveaux nomades

4.00 - 4.25

Les matinales

4.25 - 4.55

Questions pour un champion

4.55 - 5.35

Plus belle la vie

5.35 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 6.45

Xenius

6.45 - 7.10

ARTE Journal Junior

Xenius

7.15 - 7.45

360°-Géo: Pour l'amour des oiseaux

7.45 - 8.40

Expédition aux sources de l'Essequibo

8.40 - 9.25

360°-Géo: Cambodge, les chasseurs de rats

9.25 - 10.15

360°-Géo: En Inde, policier dès 6 ans?

10.15 - 11.10

360°-Géo: Thaïlande: des fusées pour les dieux

11.10 - 12.20

Jardins d'ici et d'ailleurs

12.20 - 12.50

ARTE Journal

12.50 - 13.00

ARTE Regards

13.00 - 13.30

Mort d'un pourri

13.30 - 15.35

Les énigmes du trésor corse

15.35 - 16.30

Invitation au voyage

16.30 - 17.10

Xenius

17.10 - 17.35

Jardins d'ici et d'ailleurs

17.35 - 18.05

Jardins d'ici et d'ailleurs

18.05 - 18.30

Jardins d'ici et d'ailleurs

18.30 - 19.00

Quand arrive le printemps

19.00 - 19.45

ARTE Journal

19.45 - 20.05

28 minutes

20.05 - 20.50

Nelly et Mr. Arnaud

20.50 - 22.35

Buccaneer's Girl

22.35 - 23.55

Hasret: Sehnsucht

23.55 - 1.10
 

My Sweet Pepper Land

1.10 - 2.40

Scènes de classe

2.40 - 3.35

Nachtprogramma's

3.35 - 5.59
 

Le 6/8

6.00 - 8.00

Le 8/9

8.00 - 9.00

C'est vous qui le dites

9.00 - 11.00

On n'est pas des pigeons

11.00 - 12.00

The Young and the Restless

12.00 - 12.55

Nieuws - Weer

12.55 - 13.40

Section de recherches

13.40 - 14.40

Section de recherches

14.40 - 15.30

C'est du Belge

15.30 - 16.05

Scent of Murder

16.05 - 17.40

House, M.D.

17.40 - 18.30

On n'est pas des pigeons

18.30 - 19.30

Nieuws - Weer

19.30 - 20.20

The Voice Belgique

20.20 - 23.20

On n'est pas des pigeons

23.20 - 0.25
 

Nieuws - Weer

0.25 - 1.05

Nachtlus

1.05 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 7.00

Friends

7.00 - 7.20

Friends

7.20 - 7.45

Friends

7.45 - 8.05

Plus belle la vie

8.05 - 8.35

Plus belle la vie

8.35 - 9.00

Petits secrets entre voisins

9.00 - 9.25

Petits secrets entre voisins

9.25 - 9.55

Petits secrets entre voisins

9.55 - 10.20

Plus belle la vie

10.20 - 10.50

Chéri(e), c'est moi le chef

10.50 - 11.40

Bienvenue chez nous

11.40 - 12.30

L'addition

12.30 - 13.25

Matière grise express

13.25 - 13.35

Vis ta mine

13.35 - 14.25

Matière grise express

14.25 - 14.40

Rizzoli & Isles

14.40 - 15.25

Bienvenue chez nous

15.25 - 16.15

Chéri(e), c'est moi le chef

16.15 - 17.05

Vis ta mine

17.05 - 18.00

Tout le monde veut prendre sa place

18.00 - 18.50

Juste à temps

18.50 - 19.00

Le 15'

19.00 - 19.15

Plus belle la vie

19.15 - 19.50

Auto Mobile

19.50 - 20.20

The Island

20.20 - 22.35

Le 12 minutes

22.35 - 22.55

Livrés à domicile

22.55 - 23.45

WK Cross Country

23.45 - 0.10
 

Formule 1 - GP van Australië

0.10 - 0.40

Nachtlus

0.40 - 5.59
 

Bel RTL

6.00 - 8.30

Televerkoop

8.30 - 11.45

Face à face

11.45 - 12.15

The Bold and the Beautiful

12.15 - 12.35

Pour ou contre

12.35 - 13.00

Nieuws - Weer

13.00 - 13.40

Murder in Mexico: The Bruce Beresford-Redman Story

13.40 - 15.15

The Crazy Ones

15.15 - 15.40

Chasseurs d'appart'

15.40 - 16.35

Les reines du shopping

16.35 - 17.40

De quoi je me mêle!

17.40 - 18.30

Septante et un

18.30 - 19.00

Nieuws - Weer

19.00 - 19.45

Images à l'appui

19.45 - 20.15

Top Chef

20.15 - 22.35

Top Chef, les secrets des grands chefs

22.35 - 23.30

Nieuws

23.30 - 0.15
 

Jeux de nuit

0.15 - 2.00

Nachtlus

2.00 - 5.00

Bel RTL

5.00 - 5.59
 

Guten Morgen Deutschland

6.00 - 8.30

Gute Zeiten, schlechte Zeiten

8.30 - 9.00

Unter uns

9.00 - 9.30

Betrugsfälle

9.30 - 10.00

Die Trovatos - Detektive decken auf

10.00 - 11.00

Die Trovatos - Detektive decken auf

11.00 - 12.00

Nieuws

12.00 - 14.00

Der Blaulicht Report

14.00 - 15.00

Der Blaulicht Report

15.00 - 16.00

Verdachtsfälle

16.00 - 17.00

Betrugsfälle

17.00 - 17.30

Unter uns

17.30 - 18.00

Explosiv - Das Magazin

18.00 - 18.30

Exclusiv - Das Star-Magazin

18.30 - 18.45

Nieuws - Weer

18.45 - 19.05

Alles was zählt

19.05 - 19.40

Gute Zeiten, schlechte Zeiten

19.40 - 20.15

Wer wird Millionär?

20.15 - 21.15

Rach, der Restauranttester

21.15 - 22.15

Extra

22.15 - 23.00

30 Minuten Deutschland

23.00 - 0.00
 

Nieuws - Weer

0.00 - 0.30

10 vor 11

0.30 - 0.55

CSI: Miami

0.55 - 1.50

CSI: Miami

1.50 - 2.40

CSI: Miami

2.40 - 3.25

CSI: Miami

3.25 - 4.10

Verdachtsfälle

4.10 - 5.00

Der Blaulicht Report

5.00 - 5.59
 

Geen uitzending

Kinderprogramma's

6.05 - 9.00

Televerkoop

9.00 - 15.25

Billy the Exterminator

15.25 - 15.45

Billy the Exterminator

15.45 - 16.10

Mountain Men

16.10 - 16.50

Mountain Men

16.50 - 17.30

CSI: Crime Scene Investigation

17.30 - 18.15

CSI: NY

18.15 - 19.05

CSI: Miami

19.05 - 20.00

Premium Rush

20.00 - 21.50

The Unit

21.50 - 22.40

The Unit

22.40 - 23.30

Face à face

23.30 - 23.45

Televerkoop

23.45 - 5.00
 

Nieuws

5.00 - 5.30

Televerkoop

5.30 - 5.59
 

Nieuws

6.00 - 6.20

L'invité

6.20 - 6.30

Nieuws

6.30 - 6.45

L'invité

6.45 - 7.00

Le journal de Radio-Canada

7.00 - 7.30

Télématin

7.30 - 8.30

Nieuws

8.30 - 8.45

Jardins et loisirs

8.45 - 9.10

Les peuples des montagnes

9.10 - 9.30

Passe-moi les jumelles

9.30 - 10.00

Internationales

10.00 - 10.45

#VF

10.45 - 11.00

Nieuws

11.00 - 11.15

Tout le monde veut prendre sa place

11.15 - 12.00

Épicerie fine - Terroirs gourmands

12.00 - 12.25

Écho-logis

12.25 - 12.55

Questions pour un champion

12.55 - 13.30

Nieuws RTBF

13.30 - 14.00

Ma terre

14.00 - 15.35

Chocolat, une histoire du rire

15.35 - 16.30

Les vingt chefs-d'oeuvre de la nature

16.30 - 17.00

Mise au point

17.00 - 18.00

64', le monde en français

18.00 - 18.20

Economisch nieuws

18.20 - 18.30

64', le monde en français

18.30 - 18.50

L'invité

18.50 - 19.00

64', l'essentiel

Brèves de taxi

19.05 - 19.35

Tout le monde veut prendre sa place

19.35 - 20.30

Nieuws France 2

20.30 - 21.00

Hiver nomade

21.00 - 22.25

Les Prix du Cinéma Suisse 2017

22.25 - 22.50

Nieuws (RTS)

22.50 - 23.20

Ainsi soient-ils

23.20 - 0.05
 

Ainsi soient-ils

0.05 - 1.00

Nieuws (Afrika)

1.00 - 1.20

Temps présent

1.20 - 2.15

Nachtprogramma's

2.15 - 5.59
 

Morgenmagazin

6.00 - 9.00

Nieuws

Rote Rosen

9.05 - 9.55

Sturm der Liebe

9.55 - 10.44

Nieuws

Meister des Alltags

10.45 - 11.15

Gefragt - Gejagt

11.15 - 12.00

Nieuws

12.00 - 12.15

Buffet

12.15 - 13.00

Mittagsmagazin

13.00 - 14.00

Nieuws

14.00 - 14.10

Rote Rosen

14.10 - 15.00

Nieuws

15.00 - 15.10

Sturm der Liebe

15.10 - 16.00

Nieuws

16.00 - 16.10

Eisbär, Affe & Co

16.10 - 17.00

Nieuws

17.00 - 17.15

Brisant

17.15 - 18.00

Gefragt - Gejagt

18.00 - 18.50

Großstadtrevier

18.50 - 20.00

Nieuws

20.00 - 20.15

Wildes Spanien

20.15 - 21.00

Hart aber fair

21.00 - 22.15

Nieuws

22.15 - 22.45

Verschwunden in Deutschland

22.45 - 23.30

Heute jung - morgen arm

23.30 - 0.15
 

Nachtmagazin

0.15 - 0.35

Tatort

0.35 - 2.08

Nieuws

Hart aber fair

2.10 - 3.25

Heute jung - morgen arm

3.25 - 4.10

Brisant

4.10 - 4.43

Nieuws

Verschwunden in Deutschland

4.45 - 5.30

Morgenmagazin

5.30 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 9.05

Volle Kanne - Service täglich

9.05 - 10.30

Notruf Hafenkante

10.30 - 11.15

SOKO Stuttgart

11.15 - 12.00

Nieuws

12.00 - 12.10

drehscheibe

12.10 - 13.00

Mittagsmagazin

13.00 - 14.00

heute - in Deutschland

14.00 - 14.15

Die Küchenschlacht

14.15 - 15.05

Bares für Rares

15.05 - 16.00

heute - in Europa

16.00 - 16.10

SOKO Kitzbühel

16.10 - 17.00

Nieuws

17.00 - 17.10

hallo deutschland

17.10 - 17.45

Leute heute

17.45 - 18.00

SOKO München

18.00 - 19.00

Nieuws

19.00 - 19.20

Weerbericht

WISO

19.25 - 20.15

Der gleiche Himmel

20.15 - 21.45

Nieuws

21.45 - 22.15

Parker

22.15 - 0.05
 

Der gleiche Himmel - Die Dokumentation

0.05 - 0.50

heute+

0.50 - 1.05

Intensivstation

1.05 - 2.30

Der gleiche Himmel

2.30 - 4.00

SOKO Kitzbühel

4.00 - 4.45

Leute heute

4.45 - 4.55

hallo deutschland

4.55 - 5.30

Morgenmagazin

5.30 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 6.10

Erlebnisreisen-Tipp

6.10 - 6.25

Tiere suchen ein Zuhause

6.25 - 7.20

Geen uitzending

Planet Schule: Staat-Klar!

7.21 - 7.35

Planet Schule: Staat-Klar!

7.35 - 7.50

Planet Schule: Staat-Klar!

7.50 - 8.05

Planet Schule: Staat-Klar!

8.05 - 8.20

Planet Schule: Achtung! Experiment

8.20 - 8.30

Planet Wissen: EHEC-Erreger im Essen - eine unterschätzte Gefahr?

8.30 - 9.30

Der Vorkoster

9.30 - 10.15

Aktuelle Stunde

10.15 - 10.35

WESTPOL

10.35 - 11.05

Das Waisenhaus für wilde Tiere

11.05 - 11.55

Pinguin, Löwe & Co

11.55 - 12.45

WDR aktuell

12.45 - 13.00

Planet Wissen: Wie Pflanzen in der Großstadt überleben

13.00 - 14.00

Servicezeit Reportage

14.00 - 14.30

Ostpreußens Norden

14.30 - 15.15

Wer weiß denn sowas?

15.15 - 16.00

WDR aktuell

16.00 - 16.15

daheim + unterwegs

16.15 - 18.00

WDR aktuell

18.00 - 18.15

Servicezeit

18.15 - 18.45

Aktuelle Stunde

18.45 - 19.30

Regionale programma's

19.30 - 20.00

Nieuws

20.00 - 20.15

Mord mit Aussicht

20.15 - 21.00

Mord mit Aussicht

21.00 - 21.45

WDR aktuell

21.45 - 22.10

Landarzt dringend gesucht

22.10 - 22.40

Westart live

22.40 - 0.00
 

Hanyo

0.00 - 1.45

Erlebnisreisen-Tipp

1.45 - 2.00

Regionale programma's

2.00 - 5.59
 

natürlich!

6.00 - 6.30

Grünzeug

6.30 - 7.00

Geen uitzending

Planet Schule: Staat-Klar!

7.01 - 7.15

Planet Schule: Mi diario londinense

Planet Schule: Mi diario londinense

Planet Schule: Mi diario londinense

Julia - Eine ungewöhnliche Frau

7.30 - 8.20

Essgeschichten

8.20 - 8.50

Expedition in die Heimat

8.50 - 9.35

Landleben4.0 in Michelfeld / Hohenlohe

9.35 - 10.20

Bekannt im Land

10.20 - 10.50

Buffet

10.50 - 11.35

Panda, Gorilla & Co

11.35 - 12.30

Tierarztgeschichten

12.30 - 13.15

Planet Wissen: Wie Pflanzen in der Großstadt überleben

13.15 - 14.15

Eisenbahn-Romantik

14.15 - 14.45

Eisenbahn-Romantik

14.45 - 15.15

Wer weiß denn sowas?

15.15 - 16.00

SWR Aktuell Rheinland-Pfalz

Kaffee oder Tee?

16.05 - 17.00

SWR Aktuell Rheinland-Pfalz

Weerbericht

Kaffee oder Tee?

17.05 - 18.00

SWR Aktuell Rheinland-Pfalz

18.00 - 18.10

Weerbericht

Einsame Ermittler - Allein gegen Kaffeefahrten-Betrüger

18.15 - 18.45

Landesschau Rheinland-Pfalz

18.45 - 19.30

SWR Aktuell Rheinland-Pfalz

19.30 - 19.57

Weerbericht

Nieuws

20.00 - 20.15

Abenteuer Diagnose - Unsichtbare Gefahr

20.15 - 21.00

Die Wahrheit über...

21.00 - 21.45

SWR Aktuell Rheinland-Pfalz

21.45 - 22.00

Sag die Wahrheit

22.00 - 22.30

Meister des Alltags

22.30 - 23.00

Meister des Alltags

23.00 - 23.30

Wer weiß denn sowas?

23.30 - 0.15
 

Die Quiz-Helden - Wer kennt den Südwesten?

0.15 - 1.00

Stadt - Land - Quiz

1.00 - 1.45

Wer weiss es?

1.45 - 2.30

strassen stars

2.30 - 3.00

Dings vom Dach

3.00 - 3.45

Sag die Wahrheit

3.45 - 4.15

Die Montagsmaler

4.15 - 4.45

Ich trage einen großen Namen

4.45 - 5.15

Wer weiss es?

5.15 - 5.59
 

Nieuws

6.00 - 6.30

Nieuws

6.30 - 6.45

Geen uitzending

6.45 - 6.55

Parlementaire rubriek

Nieuws

7.00 - 7.30

TG 1 L.I.S

7.30 - 8.00

Nieuws

8.00 - 9.00

Nieuws

9.00 - 9.30

Nieuws

9.30 - 9.55

Nieuws

Storie Vere

10.00 - 11.05

Tempo & Denaro

11.05 - 11.50

La prova del cuoco

11.50 - 13.30

Nieuws

13.30 - 14.00

Torto o ragione? Il verdetto finale

14.00 - 15.30

La vita in diretta

15.30 - 16.30

Nieuws

16.30 - 16.40

Economische rubriek

16.40 - 16.50

La vita in diretta

16.50 - 18.45

L'Eredità

18.45 - 20.00

Nieuws

20.00 - 20.30

Soliti Ignoti - Il Ritorno

20.30 - 21.25

Il Commissario Montalbano

21.25 - 23.30

Porta a Porta

23.30 - 1.05
 

Nieuws - Weer

1.05 - 1.40

Sottovoce

1.40 - 1.55

Viaggio nella Chiesa di Francesco

1.55 - 2.25

Italiani

2.25 - 3.25

Ritratto di donna velata

3.25 - 4.35

Da da da

4.35 - 5.15

Nieuws

5.15 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 6.30

Nieuws - Weer

6.30 - 8.25

Los desayunos de TVE

8.25 - 10.05

La mañana

10.05 - 13.25

Torres en la cocina

13.25 - 13.55

Aquí la tierra

13.55 - 14.30

Corazón

14.30 - 15.00

Nieuws - Weer

15.00 - 16.15

Saber y ganar

16.15 - 16.50

Acacias 38

16.50 - 17.45

Seis hermanas

17.45 - 18.40

Centro médico

18.40 - 19.15

Cámara abierta

19.15 - 19.30

España directo

19.30 - 20.30

Aquí la tierra

20.30 - 21.00

Nieuws - Weer

21.00 - 22.10

Hora punta

22.10 - 22.55

iFamily

22.55 - 0.10
 

La reina mora

0.10 - 1.50

La noche en 24 horas

1.50 - 3.25

Nachtprogramma's

3.25 - 5.59
 

Sehir Kaçaklari

6.00 - 6.30

Kuba'nin Izinde

6.30 - 7.15

Uçus Noktasi

7.15 - 8.00

Türklerin Izinde

8.00 - 8.30

Kayip Türkler

8.30 - 9.00

Gök Kubbeden Yer Kubbeye

9.00 - 9.30

Nohut Oda Bakla Sofa

9.30 - 10.00

Yeni Rota

10.00 - 10.30

Sokak Lezzetleri

10.30 - 11.00

Hanedan

11.00 - 11.10

Cihad-i Ekber

11.10 - 11.40

Lezzet-i Sahane

11.40 - 12.00

Koleksiyoner

12.00 - 12.30

Kökler ve Kanatlar

12.30 - 13.00

Türk Sehitlikleri

13.00 - 13.30

Etki Alani

13.30 - 14.00

Benim Hikayem

14.00 - 14.30

Avrupa'da 5 Vakit

14.30 - 15.00

Seyrü Sefer

15.00 - 15.30

Dalgalanan Bayrak

15.30 - 16.00

Tesadüf Degil

16.00 - 16.30

Avrupa'daki Osmanli Izleri

16.30 - 17.00

Türklerin Izinde

17.00 - 17.30

Korkuyorum

17.30 - 18.00

Cihad-i Ekber

18.00 - 18.30

Sokakta Hayat Var

18.30 - 19.00

Yeni Rota

19.00 - 19.30

Türkiye'nin Kiyilari

19.30 - 19.45

Sehrin Sesleri

19.45 - 20.00

TRT TÜRK Yedi Güzel Adam

20.00 - 20.30

Yavas Sehirler

20.30 - 21.00

Haydi Gülümse

21.00 - 21.30

Ne Oldu, Nasil Oldu?

21.30 - 22.00

Kayip Türkler

22.00 - 22.30

Kibris Baris Harekati

22.30 - 23.00

Koleksiyoner

23.00 - 23.30

Gök Kubbeden Yer Kubbeye

23.30 - 0.00
 

Sehir Kaçaklari

0.00 - 0.30

Sokakta Hayat Var

0.30 - 1.00

Avrupa'da 5 Vakit

1.00 - 1.30

Cihad-i Ekber

1.30 - 2.00

Benim Hikayem

2.00 - 2.30

Haydi Gülümse

2.30 - 3.00

Sokak Lezzetleri

3.00 - 3.30

Ne Oldu, Nasil Oldu?

3.30 - 4.00

TRT TÜRK Yedi Güzel Adam

4.00 - 4.30

Yavas Sehirler

4.30 - 5.00

Korkuyorum

5.00 - 5.30

Kayip Türkler

5.30 - 5.59
 

Playlist

6.00 - 13.00

Urban Gossip

Playlist

13.02 - 17.00

Trace Request

17.00 - 18.00

Fashion Killa

18.00 - 18.15

Urban Hit 10

18.15 - 19.00

Hits and Lyrics

19.00 - 20.00

Urban Stream

20.00 - 20.45

Urban Gossip

20.45 - 21.00

Hit US

21.00 - 22.00

Playlist

22.00 - 0.00
 

Club 10

0.00 - 0.30

Playlist

0.30 - 1.00

Hit 2 Rue

1.00 - 2.00

Playlist

2.00 - 5.59
 

LA Clippers Dance Squad

6.00 - 7.00

E! News

7.00 - 7.30

Celebrity Style Story

7.30 - 8.00

Rob & Chyna

8.00 - 9.00

Rob & Chyna

9.00 - 10.00

WAGS Miami

10.00 - 11.00

WAGS Miami

11.00 - 12.00

WAGS Miami

12.00 - 13.00

E! News

13.00 - 13.30

Celebrity Style Story

13.30 - 14.00

Keeping Up with the Kardashians

14.00 - 15.00

Keeping Up with the Kardashians

15.00 - 16.00

E! News

16.00 - 16.30

Celebrity Style Story

16.30 - 17.00

Celebrity Style Story

17.00 - 17.30

Celebrity Style Story

17.30 - 18.00

So Cosmo

18.00 - 19.00

So Cosmo

19.00 - 20.00

Mariah's World

20.00 - 21.00

Mariah's World

21.00 - 22.00

E! News

22.00 - 22.15

Celebrity Style Story

22.15 - 22.45

E! News

22.45 - 23.00

Famously Single

23.00 - 0.00
 

E! News

0.00 - 1.00

Mariah's World

1.00 - 2.00

Mariah's World

2.00 - 3.00

E! News

3.00 - 4.00

Celebrity Style Story

4.00 - 4.30

Celebrity Style Story

4.30 - 5.00

LA Clippers Dance Squad

5.00 - 5.59
 

From the Runway

6.00 - 7.00

Photographers

7.00 - 7.30

Invitation Only

7.30 - 8.00

From the Runway

8.00 - 8.30

What's Haute

8.30 - 9.00

Model Yoga

9.00 - 9.30

From the Runway

9.30 - 10.00

Photographers

10.00 - 10.30

Invitation Only

10.30 - 11.00

What's Haute

11.00 - 11.30

From the Runway

11.30 - 12.00

One to Watch

12.00 - 12.30

From the Runway

12.30 - 13.00

Photographers

13.00 - 13.30

Invitation Only

13.30 - 14.00

Street Style

14.00 - 14.30

From the Runway

14.30 - 15.30

What's Haute

15.30 - 16.00

From the Runway

16.00 - 17.00

Top 5 Must-Haves for Summer

17.00 - 17.30

Invitation Only

17.30 - 18.00

Design Genius

18.00 - 19.00

From the Runway

19.00 - 19.30

Wedding Special

19.30 - 20.00

Design Genius Season 3 Ep3

20.00 - 21.00

Stefanie's Style Diaries: London Ep2

21.00 - 21.30

Fashion Focus

21.30 - 22.00

What's Haute

22.00 - 22.30

London Fashion Week Spring Summer

22.30 - 23.00

From the Runway

23.00 - 23.30

Top 5 Must-Haves for Summer

23.30 - 0.00
 

Design Genius Season 3 Ep3

0.00 - 1.00

Invitation Only

1.00 - 1.30

Photographers

1.30 - 2.00

Stefanie's Style Diaries: London Ep2

2.00 - 2.30

Fashion Exposed

2.30 - 3.30

From the Runway

3.30 - 4.00

Photographers

4.00 - 4.30

Fashion Exposed

4.30 - 5.00

From the Runway

5.00 - 5.30

Fashion Exposed

5.30 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 10.01

News of the Day

10.01 - 10.31

News of the Day

10.31 - 11.01

News of the Day

11.01 - 11.31

News of the Day

11.31 - 12.01

News of the Day

12.01 - 13.01

News of the Day

13.01 - 14.01

News of the Day

14.01 - 14.31

News of the Day

14.31 - 15.01

News of the Day

15.01 - 15.31

News of the Day

15.31 - 16.01

News of the Day

16.01 - 16.31

News of the Day

16.31 - 17.01

News of the Day

17.01 - 18.01

News of the Day

18.01 - 18.31

News of the Day

18.31 - 19.01

Prime Edition

19.01 - 19.31

Prime Edition

19.31 - 20.01

Prime Edition

20.01 - 20.31

Prime Edition

20.31 - 21.01

Prime Edition

21.01 - 22.01

Prime Edition

22.01 - 22.31

Prime Edition

22.31 - 23.01

Prime Edition

23.01 - 23.31

Prime Edition

23.31 - 0.01
 

Prime Edition

0.01 - 0.31

Prime Edition

0.31 - 1.01

Late Edition

1.01 - 1.31

Late Edition

1.31 - 2.01

Late Edition

2.01 - 2.31

Late Edition

2.31 - 3.01

Late Edition

3.01 - 3.31

Late Edition

3.31 - 4.01

All News Edition

4.01 - 5.01

All News Edition

5.01 - 5.59
 

Geen uitzending

6.00 - 7.00

Premier League Classic: Man City - Chelsea (16 augustus 2015)

7.00 - 8.50

Premier League Classic: Arsenal - Man United (9 november 1997)

8.50 - 10.35

Premier League Classic: Tottenham - Chelsea (2 mei 2016)

10.35 - 12.25

Premier League Classic: Man United - Arsenal (25 februari 2001)

12.25 - 14.05

Premier League Classic: Liverpool - Arsenal (9 april 2004)

14.05 - 15.45

Premier League Classic: Newcastle - Chelsea (25 april 2004)

15.45 - 17.30

Premier League Classic: West Brom - Everton (28 september 2015)

17.30 - 19.15

Premier League Classic: Man City - Southampton (28 november 2015)

19.15 - 21.00

Premier League Classic: Newcastle - Man United (4 maart 1996)

21.00 - 22.45

Premier League Classic: Man City - Chelsea (16 augustus 2015)

22.45 - 0.30
 

Premier League Classic: Arsenal - Man United (9 november 1997)

0.30 - 2.15

Premier League Classic: Tottenham - Chelsea (2 mei 2016)

2.15 - 4.00

Premier League Classic: Man United - Arsenal (25 februari 2001)

4.00 - 5.40

Premier League Classic: Liverpool - Arsenal (9 april 2004)

5.40 - 5.59
 

Voetbalcarrousel

6.00 - 5.59
 
 

L'Avenir

5.20 - 6.59

Geen uitzending

The Land of the Enlightened

7.00 - 8.25

Avengers: Age of Ultron

8.25 - 10.45

All About Steve

10.45 - 12.20

Miles Ahead

12.20 - 14.00

Neighbors 2: Sorority Rising

14.00 - 15.30

Edge of Winter

15.30 - 16.55

Me Before You

16.55 - 18.45

Race

18.45 - 21.00

Somer

21.00 - 22.15

The Family Fang

22.15 - 0.00
 

The People vs. Fritz Bauer

0.00 - 1.45

The Endless River

1.45 - 3.30

The Bronze

3.30 - 5.10

Madame Bovary

5.10 - 7.05
 

Geen uitzending

6.00 - 7.00

D'Ardennen

7.00 - 8.30

Crossfire

8.30 - 10.00

13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi

10.00 - 12.20

In the Heart of the Sea

12.20 - 14.20

Knock Knock

14.20 - 16.00

Mad Max: Fury Road

16.00 - 18.00

Bastille Day

18.00 - 19.30

Hard Target 2

19.30 - 21.10

Autómata

21.10 - 23.00

Point Break

23.00 - 0.50
 

The Assassin

0.50 - 2.35

Pandemic

2.35 - 4.04
 

Geen uitzending

6.00 - 7.00

Big Little Lies

7.00 - 8.05

Big Little Lies

8.05 - 9.05

The Five

9.05 - 10.00

Silicon Valley

10.00 - 10.30

Crimi Clowns

10.30 - 11.00

Crimi Clowns

11.00 - 11.35

American Horror Story

11.35 - 12.15

The Night of

12.15 - 13.50

Wynonna Earp

13.50 - 14.35

Animals

14.35 - 15.05

Game of Thrones

15.05 - 16.00

The Five

16.00 - 16.55

Silicon Valley

16.55 - 17.25

Crimi Clowns

17.25 - 17.55

Crimi Clowns

17.55 - 18.30

American Horror Story

18.30 - 19.10

The Night of

19.10 - 20.45

Wynonna Earp

20.45 - 21.30

Z Nation

21.30 - 22.30

Z Nation

22.30 - 23.30

Animals

23.30 - 0.00
 

Game of Thrones

0.00 - 1.00

American Horror Story

1.00 - 1.55

Wynonna Earp

1.55 - 3.00

Black Sails

3.00 - 4.00
 

Geen uitzending

6.00 - 7.00

The Peanuts Movie

7.00 - 8.30

Ride

8.30 - 10.05

Paper Towns

10.05 - 11.55

Me and Earl and the Dying Girl

11.55 - 13.40

Batman Unlimited: Monster Mayhem

13.40 - 15.00

Dirty Grandpa

15.00 - 16.50

Oswald en de pinguïns

16.50 - 18.25

Bears

18.25 - 19.45

Wat Mannen Willen

19.45 - 21.30

Hot Pursuit

21.30 - 23.00

Joséphine s'arrondit

23.00 - 0.35
 

The Cobbler

0.35 - 2.15

The Naked Gun 2 1/2: The Smell of Fear

2.15 - 3.38
 

Geen uitzending

6.00 - 7.00

Christmas Truce

7.00 - 8.30

Son of Saul

8.30 - 10.15

Vanitas

10.15 - 11.35

Bang Gang

11.35 - 13.15

Where Hope Grows

13.15 - 14.50

Mr. Holmes

14.50 - 16.35

Hitchcock/Truffaut

16.35 - 17.55

Attila Marcel

17.55 - 19.40

Orphans of Ebola

19.40 - 20.30

A Bigger Splash

20.30 - 22.35

Letters from Mother Teresa

22.35 - 0.30
 

Suffragette

0.30 - 2.15

Infinitely Polar Bear

2.15 - 3.41